Osman Müftüoğlu hayatını kaybetti

Çorum’un tanınmış işadamlarından Çorumgaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Çorumspor eski Başkanı Ar Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Müftüoğlu (67) tedavi gördüğü özel hastanede hayatını kaybetti.

Devamı...

Kızılay'dan Karakeçili Teşkilatı'na plaket

Türk Kızılayı Çorum Şubesi, düzenledikleri kampanya ile kan bağışında bulunan AK Parti Merkez İlçe Karakeçili Mahallesi Teşkilatı’na teşekkür plaketi verdi.

Devamı...

Kutlama ziyareti tartışmalara neden oldu

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nda oda başkanlığına aday olan Adem Kabadayı’nın üyelerin büyük çoğunluğunun oylarıyla tekrar başkanlığa seçilen Necmettin Uzun’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde…

Devamı...

Kılıç'tan iddialara sert cevap

ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ile Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun arasında ki söz düellosu farklı boyut kazandı.

Devamı...

Kursiyerler sertifikalarına kavuştu

Çorum Belediyesi İkbal Kadın Kültür Merkezi ve İş-Kur ile ortaklaşa yapılan “Evde Çocuk Bakım Elamanı” kursu sonra erdi. Düzenlenen törenle kursiyerler sertifikalarına kavuştu.

Devamı...

Özkan Şanal, mazbatasını aldı

Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası’nın Olağan Genel Kurul toplantısında 3. kez Oda Başkanı seçilerek güven tazeleyen Özkan Şanal, mazbatasını aldı.

Devamı...

Ceylan'dan Bakan'a kadro talebi

AK Parti Çorum Milletvekili Tarım ve Köy İşleri Komisyonu Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ederek önce teşekkür etti, sonra kadro…

Devamı...

Kablo hırsızlarına şok baskın

Çorum’un Osmancık İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri bir şantiyeden bakır kablo çalındığı ihbarları üzerine çalışma başlattı.

Devamı...

Mecliste BMC'nin Çorum ziyareti konuşuldu

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, BMC Power Motor Güç Grubu’nun Çorum’a yaptığı ziyaretlerle ilgili AK Parti Çorum Milletvekili Tarım ve Köy İşleri…

Devamı...

Başhekimden Başkan Külcü’ye ziyaret

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar, Hastane Müdürü Adnan Aydın ve Destek ve Kalite Müdürü Nuri Çıplak, Belediye…

Devamı...
Frontpage Slideshow (version 1.7.2) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks